Image and video hosting by TinyPic
   فرهنگ کارت دانشجو   

این کارت مانند کارت خرید پارسیان است و توسط آن می توانید از کلیه فروشگاههای دارای پایانه پرداخت (pos) یا فروشگاه های اینترنتی خرید کنید.

مزیت آن نسبت به کارت پارسیان این است که از تخفیف های ویژه آن که توسط معاونت فرهنگی آموزش عالی به دانشجویان به مدت حداکثر 3 سال داده می شود استفاده کنید. در حال حاضر تخفیف ها فقط به خرید بلیط سینما تعلق می گیرد ولی در آینده نزدیک موزه ها، اماکن فرهنگی، سالن های تربیت بدنی، مراکز گردشگری و .... نیز به این طرح ملحق خواهند شد.

این طرح با همکاری بانک ملت و معاونت فرهنگی آموزش عالی (تلفن 88575673) اجرا می شود.

نحوه ثبت نام: برای دریافت این کارت دانشگاه باید اسامی دانشجویان را به وزارتخانه اعلام کرده و وزارتخانه اسامی را به بانک ملت معرفی کند. سپس شما با مراجعه به بانک ملت و واریز پول، حساب خود را فعال کرده و کارت را دریافت می کنید.

در ایام نمایشگاه نشان های تجاری غرفه ای از طرف معاونت فرهنگی وزارتخانه در طبقه دوم سالن 41 برپا می باشد و شما می توانید مستقیما برای دریافت کارت خود ثبت نام کنید و نیازی به انتظار برای هماهنگی های طولانی مدت بین دانشگاه ها و وزارتخانه نیست. مدیر غرفه آقای صانعی می باشد. برای اطلاعات بیشتر بعد از نمایشگاه می توانید با ستاد فرهنگ کارت (تلفن ۸۲۲۳۳۲۵۲) تماس حاصل فرمایید.

لینک